مشتریان پیک موتوری تهران

پیک موتوری و پیک پیک موتوریی با سالها سابقه درخشان و خدمت گزاری صادقانه به همشهریان و هموطنان عزیز جهت اطمینان شما اعلام مینماید که این افتخار را داشته است که در خدمات سازمان ها و افراد زیر باشد.امید است که خدمتگزاری پیک موتوریی به سازمانهای کوچک و بزرگ و افراد سرشناس و مورد اعتماد مردم زمینه اعتماد بیشتر را برایشان فراهم آورد.

سرویس های انجام شده
شرکت نفت پاسارگاد(سعادت آباد)
سفارت ژاپن (خیابان احمد قصیر)
سفارت ایتالیا(خیابان نوفالوشاتو)
سفارت انگلستان(خیابان فردوسی)
سفارت سنگال(خیابان ولیعصر)
سفارت سوئیس(خیابان الهیه)
نماینده دادگستری استان تهران(جناب آقای احمدی)
تخریب حریم رودخانه لواسان

افراد سر شناسی که پیک موتوریی افتخار داشته در خدمتشان باشد

مهناز افشار

سام درخشانی

احسان خواجه امیری

علی دایی

کریم باقری

دختر محترمه امیر قلعه نوعی

علی رضا دهقان

اکبر عبدی

پرویز پرستویی

بیژن بنفشه خواه

سعید عرب

مهدی اسدی

باران کوثری

امیر مهدی ژوله

بهنوش بختیاری

بهناز جعفری

مهدی رحمتی

فرشاد پیوس

سردار اشتری (فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ)

امیر اقایی

امین حیایی

برزو ارجمند

شاهرخ بیاتی(فوتبالیست)

بهاره رهنما

امین تارخ

رحیم نوروزی

صمد نیکخواه بهرامی(بسکتبال)

امین منوچهری(فوتبالیست)

هادی ساعی(تکواندو)

یوسف قربانی(بازیگر)

پیک موتوریپیک موتوری ها هم از لحاظ هزینه و هم به دلیل سرعتی که در انجام امور دارند در همه شهرها به دلیل ترافیک سنگین مورد استفاده هستند.خصوصا در شهر های بزرگ و کلان شهرها به دلیل ترافیک زیادی که وجود دارد هم صاحبان مشاغل و هم افراد دوست دارند تا خدمات خود را به آنها بسپارند.در حال حاضر نیز جستجو درگوگل راحت تر از گذشته میتوان به پیک موتوری ها دسترسی پیدا کرد.این شغل بسیار ساده است.داشتن یک موتور و توانایی رانندگی اولین ملزومات ورود به این کار به حساب می آید حتی بسیاری از شرکت ها خود موتور سیکلت هایی نیز برای افراد در نظر گرفته اند و تنها به دنبال استخدام راننده هستند.در حال حاضر بسیاری از افراد به دلایل زیادی چون فراهم نبودن کار و یا حتی علاقه زیادی که موتور سواری دارند این شغل را انتخاب کرده اند.

چه کارهای را پیک موتوری انجام می دهد؟

 1. حمل بسته از تمام نقاط به مقصد
 2. جا به جای بسته
 3. ارسال محموله پستی
 4. انجام سفارش خرید کالا
 5. سفارش انجام کار
 6. سفارش انجام کار بانکی و اداری
 7. دریافت و تحویل بسته بین ادارات و مراکز و موسسات

سئوالات متداول در پیک موتوری چیست؟

پیک موتوری چیست؟

پیک موتوری برای اهدافی همچون جابهجایی محمولهها و بستههای پستی فراگیر شده است.وظیفه پیک موتوری دریافت و تحویل بسته بین ادارات و مراکز و موسسات و...است.پیک موتوری شغلی با کمترین هزینه است و افراد متفاوتی از همه سنین در این شغل می­توانند فعالیت کنند.برای آشنایی بیشتر با وظایف و موقعیت این شغل با ما در پیک موتوریهمراه باشید.انتقال محموله-پیک

پیک موتوری میتواند در یکی از مراکز تهیه غذا یا مراکز ارسال محموله شرکتها و سازمانهای مختلف استخدام شود.ساعتهای کاری پیک موتوری متفاوت است.عموما مراکز ارسال محمولهها از ساعت ۹ فعالیت میکنند اما اکثرا رستورانها دو شیفت ۱۲ تا ۴ بعد از ظهر و ۸ تا ۱۲ شب دارند.امروزه به دلیل مشغله زیاد افراد و پرهیز از تردد در شهر خریدهای اینترنتی زیاد شده است که به همین دلیل بازار کار پیک موتوری رو به افزایش است.
۴ وظیفه کلی یک پیک موتوری به این شرح است:

رانندههای پیک موتوری برای ما و شما میتوانند پیک شادی باشند.هر روز ما و شما از آنها بستهای و یا هدیهای میگیریم که ما را خوشحال میکند و یا اینکه یکی از کارهای ضروری ما را به انجام میرسانند ولی آیا به این اندیشیدهایم که بهای شادی ما برای آنها چیست؟ آیا با همین دستمزد اندکی که زندگی روزانه آنها را به سختی پوشش میدهد وظیفه ما تمام میشود؟ آیا به این اندیشیدهایم که پیک مرگ هر لحظه در کمین آنهاست؟ آیا به این اندیشیدهایم که خانوادههای این عزیزان آرامش به معنای واقعی را هرگز در زندگی تجربه نمیکنند؟

وظایف پیک موتوری چیست؟

 1. دریافت بسته از مبدا
 2. حفظ و نگه داری از بسته در زمان سفر
 3. تحویل بسته به مقصد
 4. 4-گرفتن تائیدیه از فرد تحویل گیرنده بسته (درصورت لزوم)

مهارتها و دورههای آموزشی مورد نیاز شغل پیک موتوری چیست؟

بر طبق تحقیقات سایت پیک موتوری باید دورههای آموزشی زیر را گذرانده باشد:

 1. گواهینامه موتور سیکلت
 2. افرادی که میخواهد به عنوان پیک موتوری استخدام شوند باید بر مهارتهای زیر تسلط داشته باشند :

پیک موتوری یک شغل کاملا عمومی است و تقریبا هر فرد با داشتن یک موتور سیکلت میتواند پیک موتوری باشد اما جالب است بدانید بسیاری از کسب و کارهای جدیدی که در دنیا و حتی در کشورمان بر مبنای خدمات پیک راه اندازی شده برای استخدام به دنبال افرادی هستند که در عین سرعت و دقت روابط عمومی بالایی داشته باشند.تیپ شخصیتی در این شغل ایجاب میکند افراد علاوه بر داشتن صبر و حوصله امانت دار خوبی هم باشند.

در مشاغل خدماتی مانند پیک موتوری آشنایی با اصول رفتاری جذب مشتریان مختلف میتواند کارایی و بازدهی این افراد را بالا ببرد.

3-چالش پیش روی پیک موتوری چیست؟

در شغل پیک موتوری هم مانند سایر مشاغل خدماتی در اجتماع چالشهای زیادی مطرح است که دو مورد از این چالشها را در زیر میخوانید:

:Published Date:7/23/2024 10:12:18 PM
تلفن تماس فوری مشتریان پیک موتوری تهران